E-boek
Nederlands

De baai van de flamingo's

Sofia Caspari (auteur), Jan Smit (vertaler)
De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. `De baai van de flamingos is haar tweede boek dat zich in het Argentinië van de negentiende eeuw afspeelt. Argentinië, 1876. De jonge weduwe Annelie hoopte met haar dochter Mina een nieuw leven op te bouwen, maar haar tweede echtgenoot is een bruut die haar mishandelt en kleineert. Als ook Mina het slachtoff
Titel
De baai van de flamingo's
Auteur
Sofia Caspari
Vertaler
Jan Smit
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Duits
Oorspr. titel
Die Lagune der Flamingos
Uitgever
Utrecht: De Fontein, 2015
1 digitaal bestand
ISBN
9789032514822
CloudLibrary
3kagrr9